info@forhoreca.lt    |+370 65411366 I

Kodėl mes?

 


Gastronomija ir viešbučių industrija yra kompleksiški verslai. Daug veiksnių reikia apjungti, siekiant sukurti nuoseklų ir bendrą darbą. Tai reikalauja ypatingo mąstymo - saugaus ir gebančio greitai priimti teisingus sprendimus. "ForHoreca" aprūpina Jus idėjomis ir pastoviu kokybiškų prekių tiekimu.

Mes dirbame Jums ir tikime, kad tai nėra tik verslas-verslui ar verslas-klientui. Dabar tai yra: ŽMOGUS-ŽMOGUI... Individualumas, operatyvumas ir įžvalgumas padeda mums susikoncentruoti į tai kas yra svarbiausia, išsiaiškinti tikruosius poreikius ir kartu judėti bendro tikslo linkme. Mūsų vizija - būti tais, kurie kuria bei tiekia modernius ir išskirtinius produktus, teikiančius džiaugsmą kiekvienam ŽMOGUI. Misija - padėti ŽMONĖMS išsirinkti poreikius atitinkančią kokybišką produkciją už geriausią vertę.
 

MŪSŲ VERTYBĖS: Atvirumas naujovėms
- nuolatinis tobulėjimas, išradingumas, kūrybiškumas;

Pagarba - žmogui, vienas kitam ir supančiai aplinkai;

Sąžiningumas - skaidri veikla bet kokioje situacijoje; 

Atsakomybė - pažadų bei įsipareigojimų vykdymas; 

Pasitikėjimas - gebėjimas bet kokioje situacijoje laiku ir greitai rasti tinkamiausią sprendimą;

"ForHoreca" - kokybiškų darbo rūbų kūrėja ir tiekėja, išskirtinių indų, baldų, patalynės, stilingų interjero detalių, kosmetikos viešbučiams tiekėja. Jums pageidajaunt gaminame staltieses iš išskirtinių audinių, pagal individualius matmenis, nuomojame šventines dekoracijas - stengdamiesi Jūsų šventę padaryti nepamirštamą ir kupiną pačių gražiausių akimirkų.

Mūsų komanda tvirta su stipriu vertybių pagrindu leidžia įsigilinti į kiekvieno ŽMOGAUS poreikius ir suteikia galimybę sukurti bendrą, kokybišką ir nuoseklų darbą.

 

 
smart foreash