info@forhoreca.lt    |+370 65411366 I

Tekstilė restoranui

 
 
Kodėl tekstilė yra geriau nei popieriniai gaminiai restorane?
 
ATMOSFERA: daugiau nei 70% restoranų lankytojams stalai padengti staltiesėmis asocijuojasi su geresniu aptarnavimu ir laiko praleidimu.
MAŽIAU IŠLAIDŲ: vidutinis vartotojas sunaudoja tris popierines servetėles valgio metu, palyginti su viena medžiagine servetėle.
 
 
Restoranai, kurie norėtų pagerinti maisto kokybę ir paslaugas bei gauti daugiau už kiekvieną maisto patiekimą, turėtų tikrai apsvarstyti galimybę naudoti medžiagines servetėles, nes 50 proc. lankytojų tikisi ir nori sumokėti daugiau pinigų, nei sėdint prie stalo su popierinėmis servetėlėmis.
 
 
"Forhoreca" siūlo restoranams rūpestingai parinktus, visame pasaulyje žinomus tekstilės sprendimus.
 
Mūsų asortimentas:
 
Polivinilo padėkliukai (skirtingų dizainų, formų, dydžių ir spalvų).
 
Klasikinės "ATLAS CANTE" servetėlės, takeliai , staltiesės, skirtingų spalvų ir dydžių, pagaminti iš 100% medvilnės.
 
Teflonu padengti takeliai ir staltiesės - plotis iki 3 m, be raštų arba su, matiniai, blizgus. Vandenį atstumiantis audinys yra puikus sprendimas, norint išvengti dėmių nuo įvairių skysčių.
 
Akriliniai takeliai ir staltiesės – plotis iki 180 cm, stilingi iš 100% poliesterio arba natūraliai atrodantys iš lino - tai puikus sprendimas lauko stalams ir terasoms. Nereikia, po kiekvieno kliento skalbti, pakanka  tiesiog nuvalyti.
 
COTTON TOUCH, servetėlės, staltiesės - plotis iki 3 m. Tai puikus kainos ir kokybės ilgalaikis santykis. Audinys pagamintas iš 100% poliesterio - tai leidžia išvengti susitraukimo, bet pagal pojūčius - kaip medvilnė. Netgi tamsios spalvos išlieka tamsios po daugelio skalbimų. Apvaliosios staltiesės forma lieka tokia pat skalbimas po skalbimo. Lengva priežiūra.
 
Klasikinis poliesterio medvilnės mišinys - plotis iki 3,25 m. Pagal pojūtį - kaip gryna, minkšta medvilnė. Lengva priežiūra. Yra daug spalvų.
 
Tai yra mūsų perkamiausi gaminiai - mes galime pasiūlyti daug daugiau. Norėdami gauti specialų pasiūlymą, nedvejodami susisiekite su mumis!
 
 
 
smart foreash