info@forhoreca.lt    |+370 65411366 I

Aprangos darbuotojams

 

  

 Pradėkite savo sėkmės istoriją  čia su mumis.
 
"Forhoreca" siūlo darbo drabužius visiems, kurie dirba rūpindamiesi kitais. Darbo rūbai, kurie palengvina gyvenimą darbe visiems žmonėms, dirbantiems tokiuose sektoriuose kaip restoranai ir viešbučiai, parduotuvės, virtuvės, degalinės, valymas ir aptarnavimas.
 
VIRTUVĖ: nesvarbu, ar ieškote tradicinio balto virėjo švarko ar šiuolaikinio jo atnaujinimo, turime būtent tai, ko ieškote. Mūsų kelnės yra sukurtos jūsų profesijai ir turi visas detales, kurios palengvina darbą.
 
MARŠKINIAI, POLO: išlaikykite smart-look apsirengę polo marškinėlius, klasikinį įvaizdį - su V kaklo marškiniais. Mes turime visa tai: nuo paprastų marškinėlių iki specialaus dizaino ir rašto marškinių. Ir visa tai Jūsų puikiam įvaizdžiui.
 
PRIJUOSTĖS: prijuostė skirta ne tik apsaugoti drabužius nuo nešvarumų. Ji taip pat turėtų padėti jaustis ir atrodyti gerai. Pasirinkite iš kelių stilių ir spalvų ir suderinkite su savo apranga.
 
KOSTIUMAI: švarkai, liemenės, sijonai, suknelės ir kelnės - galimi įvairių spalvų, stilių ir audinių. Visi - puikios kokybės, sukurti laisvam judėjimui.
PRIEDAI: kaklaraiščiai, šalikai, peteliškės, petnešos, batai, kepurės – viskas ko reikia užbaigti Jūsų darbuotojo stilingą įvaizdį.
 
Suteikite savo drabužiams unikalumą. Mes padėsime Jums su visais siuvinėtais arba spausdintais logotipais, vardais ar prekės ženklais.
 
Mes siūlome jau pagamintus drabužius ir individualaus dizaino - nedvejodami susisiekite su mumis - padėsime atrasti geriausią stiliaus sprendimą.
 
 
 
smart foreash